Ziyaretçi defterini oku          Ziyaretçi defterine yaz     
English     Deutsch     Turkce 
      Anasayfa     
      Otelimiz hakkında     
      Oda fiyatları     
      Adrasan     
      Ulaşım     
      İletişim     

Adrasanda neler yapılır?

BALIK AVLA

DENİZE GİR

DALIŞ YAP

YÜRÜYÜŞ YAP

HAVUZA GİR

TEKNE TURUNA ÇIK

TARİHİ YERLERİ GEZ

MASANI KUR KAFANI DİNLE

Fotoğraflar

Güzel bir önerimiz var  !

ADRASANDA TATİL

Denize sıfır bir otelde çok uygun fiyatlarla tatil yapabilirsiniz
 

Antalya hava durumu

ADRASAN'DA BALIK AVI

Güzel bir yaz tatili fırsatı sizi bekliyor. 

İster ailenizle ister arkadaşlarınızla Antalya Adrasan beldesinde güzel bir tatil sizi bekliyor. Adrasan'da hayatınızın en büyük balığını tutabilir, tertemiz sularında dalış yapabilir ve sevdiklerinizle neşeli zamanlar geçirebilirsiniz.

 

Büyük balık avına katılmak isteyenlere tekne ayarlamasını veya scuba dalış eğitimi için dalış okulu eğitimlerine katılmak isteyenlere otel yetkilileri yardımcı olacak gerekli bağlantıları kuracaktır.

 

işte burda yaşanan balık avı videolarından bir kaçı :)

 

 

 

 

 

Adrasan sularında görmek istediğiniz her çeşit balığı bulabilme imkanı vardır. Adrasan’da bulunan ve gerçekten çok lezzetli olan balıklar; Akya, Kuzu, Sarıkuyruk, Avcı, Çipura, Kılıç balığı, Kırlangıç, Kolyoz, Lagos, Mercan, Orkinos, Torik, Palamut, Baraccuda, İskarmoz , Zargana, Mercan ve Sinarit balıklarıdır. Ayrıca, Akdeniz’e özgü grida balığı da çok lezzetlidir. Akarsuların deniz ile birleştiği yerlerde ise özellikli kış aylarında Levrek ve Kefal bulunur. Adrasan’da en güzel vakit geçireceğiniz bir aktivitede Akdeniz’in bereketli sularında daha önce hiç
avlamadığınız çeşitte ve büyüklükte balıklar tutabilme imkanınızdır. Olta balıkçılığının en güzel ve adrenalin dolu dakikalarını burada yaşayacağınızı eminiz.

 

 Yöremizde bulunan belirli başlı balık türlerini avlarken kafanızda başka hiç bir düşünce kalmıyor. Balık tutmaya meraklı olanlar bilirler stresin en büyük ilacıdır bu zevkli uğraş. İster sahilden atın oltanızı denize ve oltanızın ucunda o bildik tıkırtıyı bekleyin meşrubatınızı yudumlarken isterseniz Adrasan'da düzenli olarak yapılan balık avı turlarına katılıp tekne ile balık peşinde dolaşın.

 


 

 Balık avı turlarına katıldığınızda oltanızın ucundaki balığın gücünü hissedip mücadeleye başladığınızda ise gerçek bir mücadele nasıl olur göreceksiniz. Tekneye aldığınız balıkları seyrederken alacağınız haz ise tatilinizin en güzel anları olarak kalacak. Bölgeye özgü balık tutma yöntemleri ile olabildiğince doğal ve zevkli bir mücadeleye hazır mısınız?
 

  Hangi balıkları tutabiliriz? Burada mevsimine göre en çok avlamaktan hoşlanacağınız balıklar; Akya, Sarıkuyruk (yörede her ikiside Kuzu diye anılıyor) Orfoz, Sinarit, Lahoz, Yazılı Orkinos, Torik, Palamut, Baraküda (İskarmoz), Mercan, Zargana’dır. Özellikle 5-40 kg arasında değişen ağırlıklarıyla Akya, Sarıkuyruk (Kuzu) Orfoz, Lahoz ve Sinarit balıklarını tutmak size tam bir adrenalin patlaması yaşatacak.

 

 

Adrasan   l  Adrasan otelleri   l  Adrasan otel fiyatları  l  Adrasan otel   l   Adrasan pansiyon