Adrasan ulaşım

Adrasana nasıl gelirim? Adrasan’ın Antalya’ya mesafesi ? Adrasana hangi otobüs gidiyor? Adrasan’a gitmek için yol tarifi;
İşte doğal cennet Adrasan Haritası ve Adrasan yol tarifi

Adrasan’ın Antalya’ya uzaklığı 95 km. Kemer istikametinden yaklaşık 1,5 saatlik bir yolculukla ulaşabiliyorsunuz.

Özel arabanızla geliyorsanız Antalya’dan Kemer istikametine gidiyorsunuz, Kemerden sonra Tekirova’yı geçtikten sonra yolun solunda olan 1. tabela olan Olympos, Adrasan tabelasını göreceksiniz buraya sapmadan devam edin 2. sapakta Adrasan tabelası göreceksiniz bu sapaktan yeni açılan yolla Adrasan’a deniz yönüne uzanan 8 km’lik asfalt bir yolla rahat bir şekilde ulaşacaksınız.  Bu yoldan Adrasan girişine geliyorsunuz sağa doğru saparak devam ettiğinizde Adrasan köy meydanına geliyorsunuz, Jandarma merkezinden sola sahile inen yola dönüp yaklaşık 3,5 km devam ettikten sonra denize ulaşıyorsunuz. Hemen solunuzdaki ATICI HOTEL tesislerini göreceksiniz.

Otobüs ile geliyorsanız Antalya otogarında indiğinizde hemen yandaki binada ilçeler terminalinde her yarım saatte bir Kumluca ilçesi servisleri kalkıyor binip Adrasan yolu (yeni yol) ayrımında inmeniz yeterli. Üst anayoldan Adrasan servis araçlarına binebilirsiniz veya otel aracımız tarafından küçük bir ücret karşılığı size özel bir servisle rahat bir şekilde otelimize ulaşabilirsiniz..

Uçak ile geliyorsanız Antalya Havaalanından transfer talep edebilirsiniz. adrasanbalikavi@gmail.comServisimiz sizi ve yakınlarınızı Antalya havaalanından alıp 1.5 saatlik bir yolculukla Adrasan’daki tesisimize getiriyor.

Huzurun ve dinlenmenin adresi Adrasan sizi bekliyor.

“Adrasan ulaşım” için 2 yanıt

 1. Dear Mrs/Mr,

  I am planning a vacation in Turkey from May 27 to June 29.

  How much is a single room for 1 person at your hotel?

  Have a nice mood 🙂

  Best regards,
  Svitlana 

Mesaj veya Yorum yazabilirsiniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

× Whatsapptan mesaj yaz