Adrasan dalış okulu dalmayı öğrenin

Daha önce hiç daldınız mı? Dalmaktan korkar mısın? Dalanlara imrenerek mi bakıyorsun?
Adrasan’a tatile geldiğinde istersen bütün bu sorulardan kurtulabilirsin. Dalma keyfini sende kolayca yaşayabilir, tatiline çok keyifli ve unutulmaz anlar ekleyebilirsin. Hadi gel keyifli bir hobi sahibi olmak için en uygun yer Adrasan.

Pırıl pırıl denizi ve zengin su altı yaşamı dalış meraklılarını Adrasan’a çekiyor. Profesyonel dalıcılar her sene Adrasan’a uğramayı adet haline getirdi. Sizde ister profesyonel olun ister amatör dalgıç mutlaka bunu deneyin.
Otelimize çok yakın olan dalış okulunda kısa bir eğitim ve kıyıdan deneme dalışları yaparak dalgıçların keyifli dünyasına adım atabilirsiniz. Haydi en azından bir deneme dalışı yapın ve ne kadar zevkli ve herkesin yapabileceği bir spor olduğunu görün. Maviliklere dalabilmenin keyfini çıkartın.

Deneme dalışından aldığınız keyfi bir de sertifika ile pekiştirmek isterseniz bir yıldız dalış eğitimi almanız gerekiyor. Bu sertifika ile dalgıç olduğunuzu belgelediğiniz gibi,- gittiğiniz her yerde aletli dalış (scuba diving) hakkını kazanmış oluyorsunuz. Artık dünya denizleri ve güzellikleri sizi bekliyor. Dalış arkadaşınızın (budy) hadi dalışa gidelim davetini sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Mavilikler sizi çekiyor. Kan basıncınız yükseliyor, adrenalininiz artıyor. Davet dayanılmaz bir hal alıyor. Yerinizde duramıyor, dalış planları yapmaya başlıyorsunuz. Dalış bölgesine varıp dalışa geçtiğinizde daha ilk metrelerde “işte özgürlük bu” diyorsunuz…

Adrasan’da dalış yaparken denizaltındaki yaşama ve zenginliğe bayılacaksınız. Caretta, Fok, Akya, Orfoz, Kalamar, deniz tavşanı, rengarenk mercanlar gibi bir çok denizde yaşayan canlıyı gördükçe belleğinize unutulmaz anlar kazınacak.

Adrasan’daki Akdeniz iklimi sayesinde yaz kış dalış yapmaya müsait oluyor. Keyifle dalın keyifli yaşayın… Adrasan’ın güzellikleri sizi bekliyor haydi Atıcı otelde yerinizi ayırdık.


Mesaj veya Yorum yazabilirsiniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

× Whatsapptan mesaj yaz
%d blogcu bunu beğendi: